Minoxidil Losyon - Saç Sakal Çıkarıcı
Minoxidil Losyon - Saç Sakal Çıkarıcı
Minoxidil Losyon - Saç Sakal Çıkarıcı

Ürün hakkında uyarı

UYARI

Minoxidil tabletleri, ciddi anti-hipertansif ajan, minoxidil (minoxidil (minoxidil (minoxidil tablet) tabletleri) tabletleri içerir; bu da ciddi yan etkilere neden olabilir. Perikardiyal efüzyona, bazen tamponadaya ilerlemeye ve anjina pektoritesinin artmasına neden olabilir. Minoksidil (minoksidil (minoksidil tabletler) tabletleri) diüretik ve diğer iki antihipertansif ajanın maksimum terapötik dozuna yeterince yanıt vermeyen hipertansif hastalar için ayrılmalıdır.

Deney hayvanlarında minoksidil (minoksidil (minoksidil (minoksidil tabletler) tabletleri) çeşitli miyokard lezyonlarının yanı sıra diğer advers kardiyak etkilere neden olmuştur (bkz . Hayvanlardaki Kardiyak Lezyonlar ).

Minoksidil (minoksidil (minoksidil tablet) tablet) tabletleri, sıklıkla taşikardiyi ve artmış miyokard iş yükünü önlemek için terapötik dozlarda bir beta-adrenerjik bloke edici ajan ile birlikte gözetim altında uygulanmalıdır. Genellikle ciddi bir sıvı birikimini önlemek için, Henle döngüsünün yükselen bacağında etkili olan bir diüretikle birlikte verilmelidir. Habis hipertansiyonu olan ve halihazırda guanetidin alanlar (bkz. UYARILAR ), ilk önce minoksidil (minoksidil (minoksidil tabletler) tabletleri) uygulandığında hastaneye kaldırılmalıdır; öyle ki, aşırı hızlı veya büyük ortostatik azalmayı önlemek için izlenebilirler. kan basıncı.
DOZ AŞIMI

Minoksidil tabletleri ile kasıtlı veya kaza sonucu aşırı dozajın sadece birkaç örneği olmuştur. Bir hasta 500 mg minoxidil (minoksidil (minoksidil (minoksidil tablet) tablet) tabletleri 500 mg barbitürat ile birlikte aldıktan sonra iyileşti. Bu hastalarda abartılı hipotansiyon karşılaşıldığında, birlikte oluşma olasılığı en yüksek olan artık sempatik sinir sistemi Önceki blokajı tedavisi olağan telafi bakım engeller (guanetidin benzeri etkiler ya da alfa-adrenerjik blokaj), kan basıncı . Normal salinin intravenöz uygulaması kan basıncını korumaya ve idrarı kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır oluştuğunda. Norepinefrin veya benzeri sempatomimetik ilaçlar epinefrin , aşırı kardiyak uyarıcı etkisi nedeniyle kaçınılmalıdır . Fenilefrin, anjiyotensin , vazopresin ve dopamin , minoksidil (minoksidil (minoksidil tablet) tabletleri) tabletlerine bağlı ters hipotansiyona karşın, ancak hayati bir organın yetersiz füzyonu belirgindeyse kullanılmalıdır.

Radyoimmünoassay , kandaki minoksidil (minoksidil (minoksidil (minoksidil tabletler) tabletleri) konsantrasyonlarını belirlemek için kullanılabilir. Maksimum yetişkin dozu 100 mg / gün olduğunda iki hastada sırasıyla 1641 ng / mL ve 2441 ng / mL zirve kan seviyeleri gözlemlendi. Kan seviyelerinde hastadan-hastaya değişiklik olması nedeniyle, doz aşımı uyarı seviyesinin oluşturulması zordur. Doktor, hastanın maksimum dozu aştığının farkında olmadıkça, genel olarak 2000 ng / mL’nin üzerindeki önemli bir artış doz aşımı olarak kabul edilmelidir.

Ağız LD 50 sıçanlarda 1321-3492 mg / kg arasında değişmektedir; in fareler, 2456-2648 mg / kg.

KONTRENDİKASYONLARI

Bu katekolamin salgılanmasını uyaran çünkü Minoksidil (minoksidil (minoksidil (minoksidil tabletler) tabletler) tabletler) tabletler, feokromositom kontrendikedir Tümörün onun aracılığıyla antihipertansif etkisi. Minoksidil (minoksidil (minoksidil (minoksidil tabletler) tabletleri), preparatın herhangi bir bileşenine aşırı duyarlılık öyküsü olan hastalarda kontrendikedir.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Minoxidil Losyon - Saç Sakal Çıkarıcı Minoxidil Losyon Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Minoxidil Losyon - Saç Sakal Çıkarıcı © 2019
Minoxidil Losyon - Saç Sakal Çıkarıcı Minoxidil Losyon - Saç Sakal Çıkarıcı